Послуги

Встановлення і налаштування сервера на Linux
Висока надійність, гнучкість у налаштуванні, мінімальні вимоги до апаратних ресурсів і безпека зробила системи на базі ОС Linux стандартом де-факто в середовищі серверних рішень. Linux-сервер на підприємстві може виконувати наступні функції:

 • повноцінний інтернет-шлюз з роздачею інтернету в локальну мережу, передавання і фільтрацією пакетів
 • функція файлового сервера ftp
 • web-сервер, поштовий сервер
 • vpn, ssh сервіси для організації безпечного шифрованого каналу зв’язку між об’єктами клієнта або безпечного підключення до 1С з Інтернет
 • сервер 1С з використанням СУБД PostgreSQL
 • термінальний сервер, використовується для роботи в 1С або ж як «пісочниця» для локальних клієнтів

Вс ці функції може виконувати один фізичний сервер! Перевагами використання ОС Linux є:

 • вам непотрібно платити за ліцензії;
 • установка ПО можна виробляти на необмежену кількість комп’ютерів;
 • не потрібно платити за додаткові підключення до серверів;
 • відсутність проблем з вірусами — не доведеться нести збитки від шкідливих програм;
 • архітектура системи забезпечує надійність серверів і робочих місць;
 • ви не залежите від цінової та ліцензійної політики розробника ПЗ, яке використовується.
Встановлення та налаштування Windows сервера
Допоможемо встановити і налаштувати сервер на базі серверних ОС сімейства Windows. Базові роботи включають: установка ОС і драйверів, активація ліцензій, налаштування сервера ліцензування віддалених робочих столів, створення користувачів і налаштування робочого середовища. Велика увага приділяється питанню безпеки і резервного копіювання даних.
Linux сервер для 1С
Встановимо сервер 1С на базі OC Linux + PostgreSQL. Сервер дозволяє користувачам підключатися до бази 1С в режимі тонкого і товстого клієнта. Вам попередньо будуть надані рекомендації по системним вимогам для техніки. Робота здійснюється «під ключ».
В роботу входить встановлення та налаштування:

 • серверної частини, тестування сервера;
 • СУБД PostgreSQL;
 • необхідних пакетів платформи 1С;
 • настроювання облікових записів користувачів для підключення до сервера в термінальному режимі;
 • настройка автоматичного резервного копіювання баз 1С.

Перевагами використання такого сервера є надійність системи як такої плюс значна економія коштів!

Для прикладу — при побудові системи на OC Linux + PostgreSQL на 10 робочих станцій можна заощадити до 50000 грн. В розрахунок вже включена вартість інсталяції сервера на OC Linux + PostgreSQL. Крім того, можна заощадити на робочих місцях не купуючи ліцензії на MS Windows, MS Office, антивірус. Зменшення витрат по кожній робочій станції складе від 4000 грн.

Розробка web-сайтів
 Ми розробляємо сайти на wordpress. Ця CMS з величезним світовим співтовариством, на якій побудовані 28% всіх сайтів у світі . Гнучка, зручна, постійно розвивається безкоштовна система. Ми володіємо достатніми технічними знаннями і ресурсами, щоб виконати практично будь-яке ваше побажання при розробці сайту.
Деякі з робіт:

Легалізація програмного забезпечення
Маємо успішний досвід у легалізації ПЗ. Провівши попередній аудит використовуються на підприємстві програмних продуктів, ми запропонуємо найбільш вигідний в економічному плані варіант легалізації. Він може бути реалізований шляхом повного або часткового переходу на Linux з докупкі ліцензій для тих програм, аналогів яких не існує в Linux системах.
Захист від вірусів-шифрувальників та шкідливого програмного забезпечення.
Останнім часом велике поширення одержали шкідливі програми, шифрувальні файли на жорсткому диску комп’ютера і вимагають гроші за їх розшифровку. Це і є так звані віруси-шифрувальники. Як правило вони проникають через проломи в системі безпеки операційної системи, часто не без допомоги користувачів, які відкривають небезпечні вкладення пошти або небезпечні сайти. Часто антивірусні програми не розпізнають шифрувальників. Зашифрованими можуть виявитися файли баз 1С, *.xls, *.doc, *.docx, *.pdf, *.jpg, *.rar і так далі. Крім того, вірус шифрує всі доступні файли і каталоги які доступні в локальній мережі.
Цього вірусу найбільш схильні комп’ютери під управлінням ОС Windows. Комплекс робіт по запобіганню подібних випадків в кожному окремому випадку може бути різним, але завжди пропонується впровадити систему автоматичного резервування даних для їх відновлення у разі шифрування файлів. Для безпечної роботи в 1С рекомендується ізолювати сервер 1С від Інтернет, підключатися до нього тільки через шифрований тунель встановлений на Інтернет-шлюзі під управлінням Linux.
Встановлення ОС Linux на робочій станції.
На сьогоднішній день для Linux існують всі необхідні програми, які потрібні для стандартного офісного комп’ютера. Не потрібно переживати за використання піратського програмного забезпечення. Не потрібно боятися, що твої файли зашифрує або видалить злісний вірус. Не потрібно купувати дорогі ліцензії.
Робота включає в себе розгортання ОС Linux на робочому комп’ютері замовника, установка і настройка потрібних програм і пакетів. Налаштування мережі, принтерів, робочого середовища. Зовнішній вигляд системи схожий на робочу середу Windows тому перехід на Linux не викликає дискомфорту або труднощів. Комп’ютер зможе працювати з 1С-Сервером на базі Linux так і на базі MS Windows Server.
Аудит локальної мережі та мережевого обладнання
Вивчається будова корпоративної мережі, проводиться збір даних про наявном мережевому обладнанні, його налаштуванні включаючи сервери і робочі станції. Проводиться аналіз на предмет ефективної роботи мережі і коректної настройки, після чого пропонуються роботи по зміні топології мережі або її перенастроюванні або придбання і встановлення додаткового обладнання, що в кінцевому рахунку призведе до швидкої роботі мережевих сервісів включаючи 1С та Інтернет.